У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області привітали працівників із Днем державної служби
З нагоди Дня державної служби у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області привітали державних службовців із професійним святом.
Володимир Барчук, в.о. начальника Головного управління подякував колективу за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, професіоналізм та відданість справі. Він відзначив, що саме від щоденної роботи державних службовців залежить ефективне виконання завдань, спрямованих на захист інтересів громадян, забезпечення санітарного та епізоотичного благополуччя, безпечності харчових продуктів і захист прав споживачів.

За багаторічну сумлінну працю, високі професійні досягнення та вагомий особистий внесок у діяльність служби окремих працівників Головного управління відзначено почесними грамотами та подяками.


Щиро бажаємо всім державним службовцям міцного здоров’я, миру, наснаги, професійних успіхів та нових здобутків на благо України та Полтавщини.


