Не жаль, а повага та рівність: у Держпродспоживслужбі Полтавщини відбувся тренінг з ветеранської етики
Сьогодні в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області відбувся надзвичайно важливий тренінг, присвячений етиці спілкування з ветеранами, їхніми родинами, людьми, які пережили полон, а також людьми з інвалідністю.
До нас завітали фахівці Ветеранського центру Полтави — фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб Оксана Кошман та помічник начальника ГУ ДСНС України в Полтавській області з питань ветеранської політики Дмитро Кербут.

Під час зустрічі ми говорили про те, як будувати спілкування на засадах поваги, гідності та рівності. Разом із експертами розбирали, яких запитань краще уникати, чому необережні слова можуть стати болісними тригерами та як правильно запропонувати допомогу, не порушуючи особистих кордонів людини.


Окрему увагу приділили спілкуванню з родинами полеглих Захисників і Захисниць України. Ми вкотре переконалися, наскільки важливо знаходити щирі та теплі слова підтримки, які свідчать про нашу вдячність і шану до подвигу Героїв.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Володимир Барчук, спілкування з ветеранами та їхніми родинами є іспитом на нашу людяність. Саме тому наш обов’язок — зробити все, щоб кожна захисниця і кожен захисник, звертаючись до нашої установи, відчували щиру вдячність, повагу та безбар’єрність.
Щиро дякуємо Ветеранському центру Полтави за відкриту й надзвичайно важливу розмову. Такі зустрічі допомагають нам ставати уважнішими, чутливішими та будувати суспільство, у якому повага до людини, її гідності та життєвого досвіду є безумовною цінністю.



